Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Facebook

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 237
TÝDEN: 237
CELKEM: 460388

Klikací rozpočet

Rozpočet

SMS registrace

 
 
 
powered by SMSsender.cz

Kamera

kamera

Jsme členem

masnadeje

Připojení k internetu

softexsoftex_2

Obsah

Oznámení - TV a Internet

Typ: ostatní
Rádi bychom Vás informovali, že v uplynulých měsících proběhla v naší obci výměna zařízení telekomunikačního rozvodu ( dále jen TKR ) pro příjem televizního signálu a internetu do Vašich domů.

Vážení spoluobčané,

Rádi bychom Vás informovali, že v uplynulých měsících proběhla v naší obci výměna zařízení telekomunikačního rozvodu ( dále jen TKR ) pro příjem televizního signálu a internetu do Vašich domů. Nadále však probíhají kontroly a opravy kabelové sítě a ostatních částí TKR z důvodu jejího špatného stavu, který neumožňuje dostat kvalitní signál až ke koncovému uživateli. Tento stav je způsoben především nekvalitním provedením při samotné realizaci TKR a dále také údržbou, která byla prováděna sporadicky nebo vůbec. Po dořešení uvedených technických problémů bude možné na obecním televizním rozvodu přijímat tyto programy/signál :

 1. Programy,které jsou šířeny volně terestriálním vysíláním (k uživatelům formou společné televizní antény po kabelu ) , s parametry až 54 programů budou dostupné zdarma. Z předpokládaných 54 programů jsou uvažovány tyto :
  ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA COOL, PRIMA, BARRANDOV TV, PRIMA LOVE, PRIMA ZOOM, PRIMA MAX, OČKO, OČKO GOLD, BARRANDOV PLUS, KINO BARRANDOV, ŠLAGR TV, FANDA, SMÍCHOV, TELKA, RELAX, REBEL, MŇAM TV, MŇAU TV, PRIMA COMEDY CENTRAL, ČT1 HD, ČT SPORT HD, ČT2 HD, ČT:D / ČT ART, KINOSVET, DAKR TV, NOE TV, TV FOKUS, TV ZAK, ARD, ZDF, BR, MDR 3SAT, ZDF, ZDF Infokanal, ZDF Neo, Kika, Das Erste, Phoenix, Arte, EinsFestival, BR Bayerisches fernsehen, WDR Fernsehen, HR Fernsehen, MDR Fernsehen.

 2. Internet, digitální televize IPTV KUKI TV, TV O2 Air. Pro uvedení do provozu je potřeba uskutečnit fyzickou výměnu Vaší koncové zásuvky a pro příjem internetu doplnit přijímací zařízení ( modem ), které je součástí TKR. Výměna koncové zásuvky a instalace modemu je tedy bezplatná. Služby uvedené v bodu č.2 budou zpoplatněny dle následujícího ceníku :

  • internet po kabelu s parametry 30/15 Mbps za zvýhodněnou cenu 250 Kč/měsíc, pro seniory za 170 Kč/měsíc s parametry 10/5 Mbps

  • digitální televize KUKI TV Menší s parametry 15 pevných + 15 volitelných programů ze 46 možných kanálů ) za cenu 200 Kč/měsíc + 50 Kč/měsíc pronájem set top boxu

  • digitální televize KUKI TV - s parametry 30 pevných + 30 volitelných programů ze 118 za cenu 400 Kč/měsíc + 50 Kč/měsíc pronájem set top boxu

  • digitální TV O2 TV Air s parametry 60 pevných programů za cenu 399 Kč/měsíc + 50 Kč/měsíc pronájem set top boxu

   Veškeré podrobné informace získáte od společnosti SOFTEX NCP s.r.o., která distribuci uvedených služeb bude zajišťovat, na telefonním čísle 840 77 88 99 nebo osobně v budově Obecního úřadu Malé Březno popř. na obecním webu. 


Vytvořeno: 27. 9. 2016
Poslední aktualizace: 18. 7. 2018 14:34
Autor: Správce Webu